Sme 2nd unit, robíme video pre online aj offline kampane, za rozpočty online videa.

Toto je ochutnávka z našich pár prác: content pre online kampane telco operátora, imidžové zamestnanecké videoprofily pre rekrutačnú online kampaň banky, web videá pre spotrebiteľskú promo vodky, ale aj portálu na predaj elektroniky, kreatívne porovnávacie testy pre strešné krytiny, fundraisingové videá pre startupy, imidžové predstavovačky tovární, bankové produktové demo zabalené do love story, netradičnú youtubovú upútavku na premiéru fínskeho sci-fi filmu…

Ak chcete online reklamou zaujať, musíte myslieť inak. My sme poslali balón do vesmíru, nechali sa ofukovať stíhačkou, vozili sme sa na prepravných pásoch v továrňach, držali krok s ultramaratóncami na 130km lesnom behu, natočili lietajúce auto prvýkrát vzlietnuť, vyhadzovali práčku z lietadla… Čo ďalej? Uvidíme…

Sme tím, ktorý dokáže v menšom počte zastúpiť veľké štáby. Spolupracujeme s mladými režisérmi, kameramanmi, strihačmi a postprodukciami. Sledujeme najmodernejšie technológie a využívame ich možnosti. Vaše príbehy vieme nielen parádne natočiť, ale aj vymyslieť.

Mimochodom, vieme robiť aj fotoprodukciu. Od výberu toho najvhodnejšieho fotografa, cez zostavenie optimálneho produkčného riešenia, realizáciu a postprodukciu. Skúsili si to s nami napr. Telekom, Tesco, ČSOB, Adidas, Pilsner Urquell, Aupark… Aha!

Sme tu od roku 2012, vznikli sme z Hitchhiker Films, ktorí vyše 10 rokov produkujú veľké reklamné kampane pre slovenské aj globálne značky. My stále čerpáme zo skúseností staršieho brata.